Witamy!

Oficjalna strona Koła Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Krakowskiego

Kontakt:

Kraków

VII Amerykansky Rajd kantYny 27-29.08.2021

Opublikowano dnia

RAJD KANTYNY 2021

VII Amerykansky Rajd kantYny The Magneficent Seven 2021

 

 

Zapraszamy Was serdecznie na VII Rajd kantYny. Ta cykliczna impreza jak zwykle odbędzie się nad Zalewem w Kryspinowie (Eventy Kryspinów). W tym roku tematyką zlotu i rajdu będzie motoryzacja i kultura Stanów Zjednoczonych.

 

Nie przejmuj się ze nie masz amerykańskiego auta ! Zapisz się teraz na 7 Rajd kantYny. Dopuszczone wszystkie auta wyprodukowanie w USA (również współczesne) oldtimery, youngtimery oraz wszelkie konstrukcje wyprodukowane lub zaprojektowanie w Bloku Wschodnim. Zapisy i wszelkie informacje www.rajdkantyny.pl

 

VII Rajd kantYny startuje 28 sierpnia o godzinie 9.52, i poprowadzi Was przez przepiękne krakowskie dolinki i Ojcowski Park Narodowy (w tym odcinki zamknięte dla ruchu : Dolinę Bendkowską oraz słynną serpentynę Ojcowską. Podczas rajdu poczęstunek w Rogatym Ranczu, liczne konkursy i atrakcje oraz obiad (pstrąg z doliny Będkowskiej). Kulminacja bedzie Konkurs Elegancji. Wasze przebranie i image ogranicza jedynie Wasza wyobraźnia Motywy amerykańskie i ludowe preferowane. Po zakończeniu Rajdu rozdanie nagród i koncert amerykańskiego zespołu PapugaZU.

 

Każdy uczestnik dostaje pakiet startowy. Cena specjalna dla startu jednej dwuosobowej załogi (sobota) 250 zł. Ilość miejsc mocno ograniczona.

 

Kontakt Wojtek Żaliński 501 864 396

 
 


SPOTKANIA KLUBOWE

Spotkania odbywają się w pierwszą środę miesiąca w restauracji "Folk" Kraków ul. Piastowska 22 o godz. 19:00

Plan dojazdu